Kaip užverti duris praeičiai

Kaip paleisti praeitį

Vargina praeitis, kaip paleisti, priimti? Kodėl negaliu to atsikratyti?
Kaip pradėti naujai? Kaip kitaip?

 

Apstu patarimų – atleiskite, paleiskite, medituokite, leiskite sau naują … O kaip, kaip paleisti praeitį, kuri persekioja kiekviename žingsnyje?

Iš savo konsultacinės ir asmeninės patirties matau – tai dažnai tik teorija, o realiame gyvenime…

Lyg ir atleidau, bet vėl vengiu to žmogaus, pykstu, vis persuku tą pačią filmo juostelę. Lyg ir nelaikau blogo, bet vis išlenda, “o galėjo būti kitaip”, “kodėl tokia neteisybė”,  nuolatinės mintys apie praeitį – atpažįstate? Taip kovoja noras vieno ir nesugebėjimas atsikratyti mus varginančių minčių ir emocijų. Uždaras ratas: noriu paleisti praeitį – negaliu – nesigauna – nenoriu – nieko nedarau; ir vėl iš naujo.

 

 

Kūnas – protas – siela

 

Reikalas tas, kad kol situacija nėra pilnai išgyventa visuose lygmenyse, pavadinkime tai sąlyginai : kūnas – protas – siela; paleisti praeitį, atleisti tiesiog nepavyks. Pasirodo, mes toje praeities situacijoje taip paslėpėme nuo savęs ir kitų tikruosius išgyvenimus, taip meistriškai suvaidinome pasitikinčius, išdidžius ir geranoriškus, tokius švelnius ir pūkuotus, nors iš tikrųjų norėjosi draskytis ir riaumoti, tad dabar ir metas tikruosius jausmus atkapstyti, juos pripažinti ir išreikšti.

 

Ką daryti? Ar, apskritai įmanoma ką nors su tuo daryti ir kaip?

 

Svarbus momentas – 3 žingsnių metodas – rezultatą garantuos tik kompleksiniai veiksmai visuose trijuose lygiuose: kūnas – protas – siela.

Pirmiausia, turime suvokti ir įvardinti, kas mums trukdo, kokia pirminė priežastis – kokia tai emocija, ar skaudinantys prisiminimai, ribojančios nuostatos, ydingi elgesio modeliai – dirbame su vienu tikslu. Ir, žinoma, norėti su tuo atsisveikinti, iš tikrųjų paleisti praeitį.

Taip prasideda darbas su protu/ sąmone. Jums gali padėti pokalbiai su psichologu ar koučeriu, geriausia drauge, galite rašyti laiškus, išrašyti kylančius jausmus, klausimus – atsakymus: ko aš noriu, ką galiu padaryti? Nuo ko pradėsiu? Padės ir afirmacijų kartojimas.

Toliau kūno praktikos, kitaip sakant, pereiname į fizinį lygmenį. Pastebėjau, kad būtent iš kūno mes mažiausiai linkę išleisti, o visa informacija ir yra saugoma mūsų fizinio kūno ląstelėse (ypač riebalinėse). Todėl labai svarbu išlaisvinti kūną!

Kas jums patinka – šokiai, bėgimas, intensyvaus kvėpavimo praktikos, rėkimas, urzgimas, pagalvės boksas, raudojimas, vonios su druska, kontrastinis dušas, basomis po žolę, apsikabinti su medžiu, plaukioti tekančiame vandenyje – kas tik išeina. Taip pat masažai, Reiki seansai, joga.

Ir dėmesys sielai, savo vidiniam AŠ, kuris be ribų ir sąlygotumų. Kas jums artima – malda ar šventraščių skaitymas, meditacija, mantros ar šventų vietų lankymas, nugrrimzdimas į savo vidų, susiliejimas su visata… Intencija – paleisti ir atleisti, priimti save, priimti tai kaip pamoką. Sustiprinkite savo vidinę šviesą, prisisemkite jums reikiamos jėgos, kad procesai pajudėtų.

 

Išleiskite užsistovėjusios emocijas iš savo kūno. Tai ir yra tikrieji blokai – savo laiku neišleista emocija, nerealizuota mintis, neatliktas veiksmas.

 

Metodo esmė – tuo pačiu metu reikia išplauti, išleisti, kas užslėpta visuose lygiuose ir kūne, ir prote, ir sieloje. Eiliškumas – jūsų nuožiūra. Kam maloniau pamedituoti, o po to prabėgti krosą ir vakare išrašyti, kas eina.

Kaip tai suderinti praktiškai?

Pvz: meldžiuosi + bėgioju + išrašau; rėkiu po kontrastiniu dušu + medituoju atleidimą + raudu; kvėpuoju + rašau laiškus + klausau mantrų + masažas ir tt.

Mūsų siekiama būsena maždaug tokia – prisimenu, matau, ir kas?  Aš renkuosi ir judu toliau, kur noriu. Aš esu verta viso pasaulio, aš esu meilė. Daugiau apie meilę

Tęsti praktiką bent 21 d. ir viskas gausis.

 

Praeitį – praeičiai, užverkite duris ir pradėkite naujai, kaip norite.