Mano tikslas padėti patirti, kad patys galime kurti savo gyvenimą, tokį, kokio norime.

 

Dalia Balčiūnė sertifikuota koučingo specialistė: galime turėti visa, ko norime

Daivos Liubamirskaitės nuotrauka dlfoto.lt

Esu Dalia – nuostabios dukros mama, vis dar mokausi būti išmintinga žmona ir švytinti moteris, mylinti dukra, nuoširdi draugė ir kolegė. Esu atkakli ieškotoja ir praktikė, tad nenustoju judėjusi savo atradimų keliu. Įsitikinau, visa – mūsų santykiai, mus supantys žmonės, karjera, buitis, finansai, ir, aišku, sveikata – prasideda tik nuo savęs. Daugiametė praktika parodė – nėra jokio netikusio kito (tironų tėvų, nesupratingo sutuoktinių, tinginių vaikų, pavydžių kolegų, išnaudotojų viršininkų…), kurį norisi auklėti, kritikuoti – esu tik AŠ. Užtenka pradėti nuo savęs, nuo paprastų klausimų sau –  ko aš noriu? Ką jaučiu? Kaip sau padėsiu?  – tačiau nuoširdžiai ir atvirai – ir atsakymai, įžvalgos ateina, jei tik imamės veiksmų – situacijos sprendžiasi. Tuomet atsiranda ir jėgų judėti toliau.

Jei tik norime – esame verti viso pasaulio.

Kviečiu keliauti drauge.

 

Jums būsiu naudinga:

Pirmiausia, neįsitraukę emociškai, iš šono lengviau pamatysite realią savo situaciją.
Antra, mano įžvalgos ir įvaldyta metodika padės patiems ištyrinėti norimą klausimą, atrasti tikrąsias priežastis ir efektyvius sprendimus.
Trečia, Jūs turėsite progos atrasti, peržiūrėti ir pakeisti savo ribojančius įpročius, įsitikinimus, elgesio modelius.
Ketvirta, Jūs praktiškai pajusite ir patirsite naujas būsenas, kurios suteiks jėgų ir įkvėpimo keistis toliau.
Penkta, mes kryptingai eisime į tikslą, pokytį, tai duos realų, norimą rezultatą.
Šešta, įvaldysite metodus, kuriuos toliau galėsite taikyti asmeniškai ir patys augsite.
Septinta, palaikymas ir pasitikėjimas iš šalies visada padeda einant nepramintais keliais.
Aštunta, bendravimas Reiki sraute gydo ir suteikia daugiau galimybių.

Kvalifikacija:

Esu sertifikuota koučingo specialistė (ICC, International Couching Community), kitaip tariant, asmenybės ugdymo trenerė, saviugdos, santykių ir karjeros konsultantė, lektorė. Užsiimu Reiki praktika, vedu patyriminius mokymus, konsultuoju asmeniniais klausimais, padedu atrasti vidinę harmoniją, pasitikėjimą savimi ir aplinkiniais.

Mano tikslas:

Padėti patirti, kad kiekvienas galime džiaugtis gyvenimu kasdien, patys galime kurti savo gyvenimą, mūsų gyvenimas – mūsų pasirinkimas. Tereikia kelių dalykų: pirmiausia išgirsti  ir suprasti save, norėti siekti geresnio ir veikti.

Turiu didelį troškimą savo atradimais ir patyrimais, kuriuos kaupiu jau 10 metų, dalintis su Jumis. Didelis džiaugsmas stebėti, kaip žmonės keičiasi, kaip atsipalaiduoja ir darosi laimingi su kiekviena savęs priėmimo dalele. Tai didelis įkvėpimas judėti ir augti man asmeniškai ir siekti savo tikslų bei svajonių.

Kai mes suprantame, ko iš tiesų norime, kai aiškiai įsivaizduojame ir jaučiame savo tikslą – atrakiname savo potencialą ir viskas einasi žymiai lengviau.

 

Dažnai mes tiesiog bėgame per gyvenimą kaip gaunasi, priimame sprendimus iš įtampos, iš stokojimo ar streso, ir galiausiai  nesijaučiame laimingi.

Patirtis: 

Vesdama konsultacijas bei mokymus akivaizdžiai matau, kaip keičiasi žmonės, kaip užsidega jų akys, jau po pirmo užsiėmimo, atsiranda energijos, girdisi pasitikėjimas jų balse. Kiekvienas atėjęs patiria pokyčius: pradeda geriau suprasti save, savo prigimtį ir lengviau priima artimą, santykiuose atsiranda ramybė; kas surado darbą, kam pakėlė atlyginimą, kieno vyras ėmėsi remonto, kam pradėjo spręstis dešimtmetį stovėję reikalai, kieno pagerėjo santykiai su tėvais, kam susitvarkė sveikatos negalavimai daugiau atsiliepimų. Realūs žmonių rezultatai, įkvėpimas eiti savo keliu.

Virš 15 metų dirbau projektų valdymo, rinkodaros ir komunikacijos srityse tačiau gyvenimas parodė, kad trūksta kai ko svarbaus. Mano pirmoji sąmoningai priimta mokytoja – mano dukra, kuri prieš 10 metų ateidama į pasaulį kartu atvėrė ir naujas pažinimo duris, kurios iki šiol vis atsidarinėja. Prieš daugiau nei 3 metus atradau Reiki ir toliau kryptingai praktikuoju bei mokausi Indiškoje Reiki mokykloje. Taikau ICC koučingą, taip pat tarp-personalinės psichologijos metodus, meditacijas, dirbu su sapnais.

Mes visą gyvenimą mokomės, klumpame, vėl keliamės ir toliau mokomės, kartais užstringame ir vienam jau išjudėti sunkiau. Pati keliauju šiuo keliu ir dėkoju visiems savo mokytojams, visiems, kas manimi tiki ir palaiko, visiems savo brangiems bendrakeleiviams.

Jei Jums norisi atrasti, keistis, mokytis ar palaikymo – esu Jums !

Nuoširdžiai Jūsų,

Dalia Balčiūnė

icc  reiki-mokykla