Kaip išmokti gyventi ir mėgautis, nes gyvenimas prasideda čia ir dabar.

Geras gyvenimas prasideda dabar

Ar esate atidėję savo gyvenimą geresniems laikams? Kada prasidės Jūsų gyvenimas? Ar tikite, kad būsite laimingi, kai vairuosite džipą, būsite vadovas ar verslo savininkas, išvyksite atostogų į Fuerteventuros salą? Ar tikite, kad gyvenimas prasidės, kai gausite diplomą, užaugs vaikai, kai uždirbsite milijoną, įsikelsite gyventi į nuosavą namą?

Iš šono, akivaizdu, kad tai tuščios iliuzijos, tačiau, kai jos yra mūsų – jos tampa tokios gajos ir taip giliai įstrigusios – mūsų gyvenimo programos. Dažnai net nepastebimai, kokią paprastą dieną, praplaukia mintis – viskas pasikeis, kai nusipirksiu namą – tada jau atsipalaiduosiu, pagyvensiu, mėgausiuosi, auginsiu vaismedžius, gėles, neskubėsiu … ir pradedame taip gyventi, tai yra, negyventi, o tik sukandus dantis bėgti nesidairant, nejaučiant, nepastebint kas jau yra aplink mus ir mums. Tik po kokio dešimtmečio atsibundame, apsižvalgome, tarsi pabundame. Kaip dažniausiai būna, nei tas namas, nei atostogos, nei užaugę vaikai neatneša tos lauktos, atidėtos laimės, net priešingai, darosi vis liūdniau, kyla baimės, nuoskaudos, priekaištai ir ligos. Tai gyvi pavyzdžiai.

 

Ką daryti

 

Namas, džipas, užaugę vaikai – taip, tai vertybė ir tik tol, kol džiugina mus. Gyvenimo atidėjimas – labai galinga programa, kuri pasitvirtina 100% ir iš tiesų veikia… laimei, kaip ir kitos programos. Skaitykite http://www.daliabuti.lt/rezonanso-desnis-kaip-kviesi-taip-ir-atsisauks/

Pavyzdžiui, aš gyvenu ir mėgaujuosi savo gyvenimu, kiekviena mano diena mane pripildo, aš esu mylima ir aš myliu, aš džiaugiuosi savo gyvenimu, visa kas vyksta – man į gera, pinigai lengvai ateina į mano gyvenimą – šios ir panašios programos irgi praktiškai pasitvirtina ir yra įgyvendinamos 100%. Tik nuoširdžiai to norėk ir daryk su malonumu. Juk visa tai tavo gyvenimas, dėl tavęs, todėl pats gali rinktis, kaip sieksi savo tikslų ir norų.

 

Mums rinktis, kaip programuoti gyvenimą.

 

O kas dabar vyksta jūsų gyvenime? Kas jums svarbu? Ko jūs iš tikrųjų norite šiandieną, dabar? Programuokite ir praktikuokite.

Džiaukitės ta arbata, kurią geriate, mėgaukitės tuo sumuštiniu, kurį susitepėte, tomis sauskelnėmis, tuo vaizdu, kurį matote pro savo langą, pamatykite,  pastebėkite, kas vyksta jūsų gyvenime kasdien. Pabandykite – daugiau skirkite dėmesio savo kiekvienai dienai, sau – ką darote, ką matote, ką jaučiate, ko norite. Ir jei stengsitės pamatyti, kas jus džiugina, ką matote gero – tai ir pripildys jūsų gyvenimą. Tada didelių tikslų siekimas gali būti malonus ir turiningas ir tikrai į gera visiems.

 

Gyvenimas vyksta dabar.