Deivė gyvena tavyje

Kokia tu Deivė?

Girdėjome šimtus apibūdinimų, kas yra deivė ir kiekviena turime savo vaizdinį, kokia ji ir visos esame teisios. Deivė – tai ir antgamtinių galių, ypatingų bruožų ir stiprių jausmų apdovanota moteris. Tai ir švelnumas, meilė, atjauta.  Deives dažnai tapatiname ir su savarankiškomis, savo galią ir vertę manifestuojančiomis, veikiančiomis moterimis. Deivės myli save ir apdovanoja, dalinasi su kitais, jos mėgaujasi,  žino, ko nori ir kaip to pasiekti. Deivės tarsi spinduliuoja savo jėgą, pasitenkinimą ir moteriškumą, jos įkvepia sekti paskui, nesvarbu, vyrus, ar moteris. Jos visuminės ir dosnios. Jos dalinasi iš savo gausos iš pilnatvės.

Taip, kiekviena esame DEIVĖ savo viduje. Tik ne visos dar pamatėme save tokią, ne visos pajutome, kad turime savo ypatingą galią švytėti ir skleistis, dalintis iš savo visumos.

Jei tik nori pasijusti deive – tu gali.

 

Nuo ko pradėti? Kaip pasijusti tikra deive?

 

Pirmiausia skirk sau laiko, įrašyk tai sau į dienotvarkę, rask būdų, kaip rūpinsiesi savimi, kas tau malonu, kas patinka, kas džiugina. Mylėk save ir būk sau švelni, mėgaukis gyvenimu, kuris tave supa dabar. Parašyk, kas tau svarbu dabar, kokia tu nori būti, jaustis po 5 – 10 metų? Tavo gyvenimas vyksta dabar!

 

Praktika

 

Įsitaisyk sau jaukiai, maloniai ir ramiai, kad niekas netrukdytų. Atsipalaiduok ir mėgaukis. Gali sėdėti, gulėti, ar atsistoti visu ūgiu, kaip tau patinka.

O toliau – paprasta – užsimerk ir įsivaizduok, kokia tu deivė? Kaip tu atrodai, nužvelk save, kiekvieną detalę, apžiūrėk savo rūbus, pojūčius nuo galvos iki kojų. Pasijusk deive, visu kūnu pajausk savo deivės judesius, būseną. Kokia tu deivė, kaip tu atrodai, elgiesi, ką tu darai, koks tavo balsas, kaip tu jautiesi, kur tu jautiesi deive?  Leisk sau pabūti šioje būsenoje. Prisipildyk to pojūčio ir vaizdinio. Gali paklausti savęs, ko tik nori – išgirsk save.

Ir grįžk į savo jaukią aplinką realybėje.

Labas, TU – ta Deivė!

 

Kodėl tai naudinga tau:

 

Tai įkvepiantis, malonus patyrimas, atpalaiduojantis ir išlaisvinantis tavo potencialą.

Tavo  vaizdinys gali tau pasufleruoti, kokia tu nori būti, ko galbūt sau neleidi, ko trūksta, ko tu ilgiesi, ką nori atskleisti. Tai gali tapti tavo kelrodžiu, tavo vidiniu vedliu, kuris padės skleistis tavajai DEIVEI ir gyventi, kaip tu nori.

Tačiau, kad kas nors įvyktų realiame tavo gyvenime būtina realiai veikti, ne tik svajoti. Nuo ko pradėsi? Susidėliok mažus žingsnelius ir kurk savo Deivės gyvenimą.

 

Kad imtumėmės pokyčių, mums reikalingas pasitikėjimas savimi, reikia energijos ir noro imtis.
Tai kelionė – gali eiti viena, gali burtis į bendraminčių grupę, kur gausi palaikymo.

 

Balandžio mėnesį kviečiu prisijungti į mokymų ciklą – Kaip kurti darnius santykius su savimi ir aplinkiniais, kaip mėgautis ir jaustis pilnai. Skaitykite daugiau