Kaip veikia rezonanso dėsnis

Kaip kviesi, taip ir atsišauks

Realybėje veikia rezonanso dėsnis, žinote apie jį ar ne – jis veikia. Idėja paprasta – ką mes siunčiame pasauliui, tą ir gauname, kokios mūsų mintys, jausmai, kaip mes jaučiamės – tuo ir gyvename. Surezonuoja tos pačios bangos, kokias mes siunčiame. Tuo seniai įsitikinau pati, tačiau ypač džiaugiuosi, kad rezultatus gauna ir mokymų dalyvės, klientai, išbandę vieną paprastą metodą. To galima lengvai išmokti.

 

Paprastas metodas:

Pastebėkite 3 gerus dalykus visur, kur esate, einate, žmoguje, su kuriuo bendraujate, naujoje vietoje. Darykite tai, kai prisimenate. Užtenka tik 3 akcentų – pastebėjote sau ir toliau gyvenate dienos ritmu, darote įprastus darbus. Aplinka pasikeitė – vėl pastebėjote. Tai užtruks tik sekundes laiko. Pratimą tęskite bent 21 dieną, kol tai taps jūsų įpročiu.

Tai tarsi žaidimas,  žiūrėkite į šį pratimą lengvai ir atsipalaidavę. Tiesiog leiskite sau pažaisti ir įsitikinsite, pokyčiai prasidės jau tą pačią dieną ar savaitę.

Labai paprasta – atsibudote ir dar lovoje – 3 jums malonūs dalykai: pomanderio skleidžiamas miros kvapas, ryto šviesa, paukščių čiulbėjimas. Toliau skubate, ruošiatės ar lydite vaikus į mokyklą, darželį… ir vėl prisimenate 3 akcentus – pastebite gražią raudoną BMW, elegantišką praeivę, švarius langus… Kai bendraujate su kolega, atkreipkite dėmesį į jame esančius 3 dalykus. Ir taip visą dieną, kai tik prisimenate – žaidžiate.

Tai gali būti ir vienas kartas, kai prisiminsite pastebėti trijulę. Tačiau ilgainiui, įgausite įprotį atkreipti dėmesį į tai, kas jums patinka, kas įkvepia, į galimybes ir mažiau striksite, kritikuosite, skųsitės. Naujas įprotis atvers naujas perspektyvas.

Žinoma, jūs ir toliau jausite visus savo jausmus, todėl juos irgi reikškite – pykti, nerimauti, bijoti, liūdėti ir verkti irgi yra gerai. Šis pratimas tik dalis plataus mokymų ir praktikos konteksto. Tačiau verta nuo ko nors pradėti jau dabar.

 

Gyvenime veiksminga tik tai, ką jaučiu, o kai tai džiugina – pripildo mane ypatinga jėga.