Mano tikslas – būti šalia ir padėti patirti, kad galime ir jau turime, visa, ko reikia – savyje.

Dalia Balčiūnė sertifikuota koučingo specialistė: galime turėti visa, ko norime

Daivos Liubamirskaitės nuotrauka dlfoto.lt

Esu Dalia – renkuosi būti laiminga, mylinti ir vis dar mokausi pažinti ir priimti save bei kitus, kokie mes esame. Esu atkakli ieškotoja ir praktikė, tad nenustoju judėjusi savo atradimų keliu. Įsitikinau, visa – mūsų santykiai, mus supantys žmonės, karjera, buitis, finansai, ir, aišku, sveikata – prasideda tik nuo savęs. Daugiametė praktika parodė – nėra jokio netikusio kito (tironų tėvų, nesupratingo sutuoktinių, tinginių vaikų, pavydžių kolegų, išnaudotojų viršininkų…), kurį norisi pakeisti, pauklėti, kritikuoti – esu AŠ.

Užtenka pradėti nuo savęs, nuo paprastų klausimų sau –  ko aš noriu? Ką jaučiu? Iš kur tai kyla? Kaip sau galiu padėti?  –  nuoširdžiai ir atvirai – ir, ar galiu sau būti atlaidesnė, švelnesnė?

Atsakymai, įžvalgos ateina, jei tik imamės ieškoti – situacijos sprendžiasi. Kai skiriame dėmesio sau, savo jausmams, pojūčiams, kai leidžiame sau būti, kokie jaučiamės dabar – atsiranda jėgų judėti toliau.

Jei tik leidžiame sau ir norime – esame verti viso pasaulio.

Kviečiu keliauti drauge ir būti savimi.

Jums būsiu naudinga:

Pirmiausia, neįsitraukę emociškai, iš šono lengviau pamatysite realią savo situaciją.
Antra, mano įžvalgos ir įvaldyta metodika padės patiems ištyrinėti norimą klausimą, atrasti tikrąsias priežastis ir efektyvius sprendimus.
Trečia, Jūs turėsite progos atrasti, peržiūrėti ir pakeisti savo ribojančius įpročius, įsitikinimus, elgesio modelius.
Ketvirta, Jūs praktiškai pajusite ir patirsite naujas būsenas, kurios suteiks jėgų ir įkvėpimo keistis toliau.
Penkta, mes kryptingai eisime į tikslą, pokytį, tai duos realų, norimą rezultatą.
Šešta, įvaldysite metodus, kuriuos toliau galėsite taikyti asmeniškai ir patys augsite.
Septinta, palaikymas ir pasitikėjimas iš šalies visada padeda einant nepramintais keliais.
Aštunta, bendravimas Reiki sraute gydo ir suteikia daugiau galimybių.

Kvalifikacija:

Esu sertifikuota koučingo specialistė (Alisa Management Laboratory (ICC), Baltijos Koučingo centras (ICF)), kitaip tariant, asmenybės ugdymo trenerė, saviugdos, santykių ir karjeros konsultantė, lektorė. Užsiimu Reiki praktika, vedu patyriminius mokymus, konsultuoju asmeniniais klausimais, padedu atrasti vidinę harmoniją, pasitikėjimą savimi ir aplinkiniais. Savitai integruoju, ką pati patiriu ir dalinuosi.

Mano tikslas:

Būti šalia ir padėti pažinti – priimti save bei patirti, kad kiekvienas galime džiaugtis gyvenimu kasdieną, patys galime kurti savo gyvenimą, tai – mūsų pasirinkimas. Tereikia kelių dalykų: pirmiausia išgirsti ir suprasti save, leisiti sau būti,  norėti siekti geresnio ir žengti tą pirmą žingsnį.

Turiu didelį troškimą savo atradimais ir patyrimais, kuriuos kaupiu jau 15 metų, dalintis su Jumis. Didelis džiaugsmas stebėti, kaip žmonės keičiasi, kaip atsipalaiduoja ir darosi laimingi su kiekviena savęs priėmimo dalele. Tai didelis įkvėpimas judėti ir augti man asmeniškai, ir siekti savo tikslų bei svajonių.

Kai mes suprantame save ir atrandame, ko, iš tiesų, norime, kai aiškiai įsivaizduojame ir jaučiame savo tikslą – atrakiname savo potencialą, ir viskas einasi žymiai lengviau.

Dažnai mes tiesiog bėgame per gyvenimą kaip gaunasi, priimame sprendimus iš įtampos, iš stokojimo ar streso, ir galiausiai  nesijaučiame laimingi.

Patirtis: 

Vesdama konsultacijas bei mokymus akivaizdžiai matau, kaip keičiasi žmonės, kaip užsidega jų akys, jau po pirmo užsiėmimo, atsiranda energijos, girdisi pasitikėjimas jų balse, kei2ias ilaikysena. Kiekvienas atėjęs patiria pokyčius: pradeda geriau suprasti save, savo prigimtį ir lengviau priima artimą, santykiuose atsiranda ramybė; kas surado darbą, kam pakėlė atlyginimą, kieno vyras ėmėsi remonto, kam pradėjo spręstis dešimtmetį stovėję reikalai, kieno pagerėjo santykiai su tėvais, kam susitvarkė sveikatos negalavimai daugiau atsiliepimų. Realūs žmonių rezultatai, įkvėpimas eiti savo keliu.

Virš 25 metų dirbu projektų valdymo, rinkodaros ir komunikacijos srityse tačiau gyvenimas parodė, kad trūksta kai ko svarbaus. Mano pirmoji sąmoningai priimta mokytoja – mano dukra, kuri prieš 14 metų ateidama į pasaulį kartu atvėrė ir naujas pažinimo duris, kurios iki šiol vis atsidarinėja. Taikau koučingą, taip pat tarp-personalinės psichologijos metodus, meditacijas, dirbu su sapnais.

Mes visą gyvenimą mokomės, klumpame, vėl keliamės ir toliau mokomės, kartais užstringame ir vienam jau išjudėti sunkiau. Pati keliauju šiuo keliu ir dėkoju visiems savo mokytojams, visiems, kas manimi tiki ir palaiko, visiems savo brangiems bendrakeleiviams ir sau..

Jei Jums norisi atrasti, keistis, mokytis ar palaikymo būti – esu Jums !

Nuoširdžiai Jūsų,

Dalia Balčiūnė

icc