Meilė sau

Meilės kerai

Meilė – tokia plati sąvoka, tokia nesuprantama ir taip trokštama.

“All we need is love, love, love is all we need”.

 

Kas yra meilė?

 

Ar tai jausmas – toks pat kaip džiaugsmas, liūdesys, nerimas, pyktis, baimė, pavydas ir kiti 50 ar daugiau emocijų?  Meilė tuo pačiu metu gali būti ir visi jausmai. Mes juk kartais pavydime, baiminamės, supykstame, įsižeidžiame – nors sakome, kad mylime. Panašu, kad meilė gali apimti daug jausmų. Man labiausiai tinka apibūdinimas –  meilė yra būsena. Ir kaip visos būsenos ji slėpininga ir kiekvienam savita. Tačiau kiekvienas pasinėrę į meilės ar bet kokią sau mielą būseną galime apibūdinti, įvardinti, ką mums ta būsena duoda, ką mes patiriame, kas mums patinka, ko mes norėtume šioje būsenoje.

Kam nors meilės būsena – tai ramybė ir atsipalaidavimas drauge su myilmuoju, kitiems tai švelnumas ir prisilietimai arba atviras bendravimas, supratimas,  palaikymas, globa, arba viskas kartu, tačiau vis tiek pasirenkame savus prioritetus, kas MAN yra meilė.

 

Kaip pasinerti į meilę?

 

Jūs norite meilės?  Atsakykite sau į klausimą – kas JUMS yra meilė? Ko Jūs norite meilėje, kaip norite ją patirti, pajusti, ką meilė jums duoda, kaip ji jus apglėbia … Pajauskite, prisiminkite, įsivaizduokite meilę, kokios jūs norite; nugrimzkite į savo meilės būseną. Ji jau yra ir visada buvo jumyse. Tai tarsi meilės meditacija – skirkite jai laiko, auginkite savo meilės būseną, tai suteiks jums daugiau ramybės ir pasitenkinimo.

 

Ką darysiu?

 

Dabar, kai žinote, kas jums yra meilė, kai jaučiate meilę savo viduje. Ką norite daryti, kad maudytumėtės meilėje? Taip tiesiog savęs ir paklauskite: – ką aš darysiu?

Išgirskite savo atsakymus… Kam norėsis daugiau dėmesio skirti sau – pasitempti, sublizgėti, suvilioti; kas nuspręs atsipalaiduoti ir nustoti reikalauti; kas imsis rašyti, kokios gi meilės nori arba prisipažins mylįs ir padėkos artimiesiems už jų meilę. Būtinai įgyvendinkite savo sumanymą ir prisiminkite, kad darote tai iš meilės ir dėl meilės.

Ir viskas prasideda nuo meilės SAU. Tik apie tai atskirai:

Meilė sau – nuo jos viskas prasideda