Viskas prasideda nuo savęs, nuo požiūrio į save, kokia tavo meilė sau

Meilė sau tarsi rožė

Viskas prasideda nuo savęs, visi santykiai su žmonėmis, su pasauliu prasideda tik nuo savęs.

 

Ką aš galvoju apie save, kokius žodžius, apibūdinimus sau taikau? Kokia mano meilė sau?

Ar aš esu sau draugas, ar suprantu ir palaikau save bet kokioje situacijoje, ar linkiu sau geriausio? Jei taip – puiku. Tačiau dažnai girdžiu iš klientų, kad jie susivokia taip savęs ir nemylėję, taip savęs ir negirdėję, nes vis buvo svarbesnių užsiėmimų. Faktas – visada yra galimybė pradėti.

 

Paprasti  klausimai, nuo kurių prasideda dėmesys ir meilė sau.

 

Ar skiriu sau dėmesio, ar tenkinu savo poreikius, ar turiu norų, ar leidžiu sau?

Ar aš žinau, ko noriu gyvenime, kas man svarbu?

Užduokite tokius klausimus sau dažniau, skirkite laiko atsakyti, išjausti ir išmoksite kreipti savo gyvenimą norima linkme. Jūs galvosite, ko norite, kas jums svarbu, stebėsite save, jūsų mintys koncentruosis į teigiamą intenciją, matysite galimybes. Ir tai ne fanatizmas. Pvz: po savaitės svarbus mano pristatymas klientams, aš nerimauju, bijau, esu įsitempusi ir tt. – galiu galvoti tik apie tai ir visai pakrikti, arba galiu pasakyti sau – noriu gerai pristatyti projektą, pasirašyti kontraktą ir visa tai atlikti pasitikinčiai, ramiai ir su pasitenkinimu. Man rinktis, ką darysiu, kur sutelksiu dėmesį, o rezultatas bus atitinkamas. Net jei kontrakto tą kartą nepasirašysite, tikrai bus geras jausmas – jūs rinkotės, ką daryti.

 

Kai noriu, tai ir darau – prisiimu atsakomybę, tai irgi meilė sau

 

Koncentruojantis į NORIU – automatiškai persijungiate į teigiamą, pozityvų mąstymą, jūs atviras ir tai jau sukuria kitokią aplinką, keičiasi jūsų įpročiai, o kartu ir likimas.

Tik svarbu nepatekti į auksinės žuvelės pasakos pinkles – noriu noriu ir laukiu, kol atneš. Pirmiausia, svarbus dėmesys į save, į savo tikruosius giliausius norus. Antra –  būtina imtis atsakomybės – ką aš dėl savęs padarysiu. Ir kai noras VEŽA  – imi ir darai, kuri, atrandi su malonumu.

Kai kam tai įprasta ir akivaizdu – žinau, ko noriu ir ką darysiu, imuosi ir darau ar būnu, jaučiu, pasitikiu, galiu klysti, bet vis tiek stojuosi ir toliau einu. Tokie žmonės dažnai ir yra sėkmingi ir laimingi. Kiti nedrįsta, prisibijo, patys savo norus ar idėjas kritikuoja ir nieko nedaro, nes taip saugiau. Dažnai dar ir kitus, darančiuosius, pirmi kritikuoja ir laukia jų nesėkmės, kada parklups. Taip to nepasitenkinimo, nepasitikėjimo pelkė tik gilėja.  Dar patogu yra prisidenginėti aplinkybėmis, kitais, politika – kaip čia paliksiu šeimą be pietų, negaliu skirti laiko sau, turiu rūpintis vaikais, tėvais, darbais, mokesčiais ir tt. Visa tai – mūsų įpročiai, scenarijai, prie kurių taip įpratome, kad net nepastebime. 

 

Įpročiai kuria mūsų gyvenimo kokybę

 

Mūsų mąstymo ir elgesio įpročiai, minčių cikloidai, kurie vis atsikartoja – jie formuoja mūsų realybę, mūsų aplinką ir likimą. Jums rinktis, ar toliau eisite pramintu keliu, kaip visada ir tikėsitės kitokio rezultato ar stebuklo, princo, ar imsitės, ko iš tikrųjų norite. Skaitykite: http://www.daliabuti.lt/jis-manes-nesupranta-ka-daryti/

O atsakymas labai paprastas – kuo daugiau jūsų gyvenime NORIU (vietoje reikia, turiu), tuo daugiau patiriate džiaugsmo ir pasitenkinimo, o tai ir jaunystė, ir sveikata, ir meilė. Ir tai ima atsispindėti santykiuose, karjeroje. Gyvenimas keičiasi.

Pokyčiams reikia tik 3 dalykų – drąsos, noro ir valios.

 

Veiksminga praktika, kaip auginti meilę sau

 

Ryte pabudus anksčiau prisipažinkite sau meilėje, jums maloniausiais žodžiais. Apkabinkite save rankomis ir pajauskite tą meilę ir dar kartą pasakykite sau – “aš TAVE myliu”, taip TAVE. Ir pradėkte savo dieną kaip visada. Prieš pietus dar pakartokite sau mintyse ir su jausmu “aš TAVE myliu” ir valgykite. Įsitikinsite, po savaitės – trijų jūsų dienos tikrai ims keistis.

ir/ arba

Susiraskite savo nuotrauką, kur jūsų amžius iki 3 metų. Įsižiūrėkite į save, į savo akis, gal prisiminsite save tokį. Tas vaikas atėjo iš meilės į šį pasaulį ir nesvarbu, kaip susiklostė toliau, kas jus pasitiko ar ištiko – tos mažos akelės spinduliuoja meilę ir pasitikėjimą; dėl jų norisi padaryti viską ir jau dabar.

Dėl tų spindinčių savo akių aš pasiruošęs padaryti viską.