Visi sapnai tik apie mus ir tik į gerą.

Sapnuose mūsų potencialas

Dar neaišku, kur mūsų gyvenimas realesnis – sapnuojant ar būdraujant.

 

Sapnai – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis ir ne tik pilnatis turtinga sapnais. O mokant bendrauti su savo sapnais, galima atrakinti juose besislepiantį potencialą, suprasti ir išlaisvinti paslėptą savo jėgą.

Kuo daugiau praktikuoju, tuo labiau įsitikinu, kad sapnuose esantis potencialas daug stipresnis, nei mūsų sąmoningo gyvenimo suvokimai, tai nepalyginamai tikriau nei bet kokios proto lavinimo mankštos ir samprotavimai.

Sapnų praktika duoda realių rezultatų – galime gauti atsakymus, pasisemti įžvalgų, galime atverti savo resursus, naujas kryptis iš savęs paties. Dirbdami su savo sapnais lengviau įveikiame pokyčius ir greičiau pasiekiame rezultato. Žinoma tam reikia atitinkamo pasirengimo, praktikos, jautrumo ir atvirumo sau. Tačiau kaip ir bet kokia praktika įgyjama darant, taip ir sapnavimas ir sapnų atrakinimas išmokstami. Kaip jau supratote, nėra kalbos apie sapnininkus, orakulus, darbas su sapnais tai  – darbas su savo vidiniu pasauliu. Tai unikali ir asmeniška kelionė.

 

Sapnuojame visi, tik ne visų vidinė kontrolė leidžia prisiminti sapnus.

 

Sapnuose mes susiduriame su savo šešėliu, su pasąmonės klodais, kurie formavosi nuo gimimo. Tik įsivaizduokite, kiek ten energijos sukaupta, kiek ten visko susandėliuota ir suslėpta nuo gimimo. Tai užrakinti mūsų išgyvenimai, pojūčiai, nuoskaudos, tai nesuvoktos mūsų elgesio formos, neišreikšti jausmai.

Sapne visa ateinanti informacija yra meistriškai užmaskuota vaizdiniais, personažais ir simboliais, ir dažnai, nieko bendra neturinčiais su tikrąja prasme.

Visi sapnų personažai, visi simboliai – tai tik apie mus. Todėl sapnuodami kitus žmones galite būti ramūs dėl jų, bet atkreipkite dėmesį į save. Laimei, visus atsakymus mes turime patys, tik reikia mokėti išgirsti save. Atvėrus simbolius – susiduriame su grynąja energija, kurią gali išlaisvinti ir pajusti didelį palengvėjimą, atsipalaidavimą, galima atsikratyti sunkios dvasinės naštos. Taip pat dirbdami su sapnais gauname įžvalgų ir autentišką patyrimą.

 

Darbas su sapnais – darbas su savo vidiniu pasauliu.

 

Ką duoda sapnai

 

Pirmiausia, sapnuodami subalansuojame savo psichiką, apdorojame dienos nesuvirškintą informaciją ir pergyvenimus. Todėl sapnuoti yra gerai ir kuo intensyvesnė emocinė įkrova, tuo sunkiau užmigti ir tuo daugiau sapnų gali mus aplankyti.

Gera naujiena – košmarai tik į gera – taip mūsų psichika apdoroja sunkius išgyvenimus, traumas, skausmą, kurio nesuvokiame ar neleidžiame sau išreikšti. Naktį  visa sunkioji emocinė įkrova išeina kitu, sapno pavidalu ir psichika balansuojasi. Todėl ir maži vaikai sapnuoja košmarus – taip jie išsivalo nuo sunkių jiems išgyvenimų – atimtas saldainis, mamos nėra šalia, tėvų skyrybos ir pan. – visa susibalansuoja ir gyventi darosi lengviau.

Jei dar nemokate prakalbinti savo sapnų, tiesiog priimkite sapnus kaip pagalbininkus: “daug sapnavau – puiku, visa į gera”.

Kai dirbate sus savo sapnais, tada jūs jau galite pasisemti energijos, išlaisvinti savo potencialą, kuris buvo užrakintas tamsiame pasąmonės kambarėlyje. Galite išsivalyti nuo sunkios naštos, įtampos, suprasti priežastis ir išgirsti patarimus, ko imtis jums geriausia. Tai autentiška informacija skirta tik jums, iš jūsų vidinės išminties klodų.

 

Norite išsiaiškinti sau svarbų sapną, o ilgainiui ir dirbti su savo sapnais, kviečiu konsultacijai.

 

 Darbas su sapnais, tarsi išsivalymas nuo giliai paslėptų nuoskaudų ir sunkių išgyvenimų.